Home - Uncategorized - Najlepszy salon urody i porady dotyczące stylu życia w celu oczyszczenia od trądziku

Najlepszy salon urody i porady dotyczące stylu życia w celu oczyszczenia od trądziku

Posted on Luty 5, 2017 in Uncategorized

Czasami zit-to . Dlatego korektor został ukuty! Ale jeśli regularnie widzę dużo plam, i potrzebny jest plan, aby шухера je jak najszybciej — u nas.

Tutaj eksperci w pielęgnacji skóry wycieku wszystko, czego potrzebujesz, aby oczyścić skórę w miesiącu lub mniej Tutaj eksperci w pielęgnacji skóry wycieku wszystko, czego potrzebujesz, aby oczyścić skórę w miesiącu lub mniej

Pierwsza i najważniejsza zasada, nie jest przełomowy: należy trzymać się swojego profilu.

Oczyszczania i leczenia skóry dwa razy dziennie-najlepszym sposobem, aby zachować przełomy daleko, wyjaśnia medyczny kosmetyczka gwiazdy Mashell Taba.  Twój może prowadzić cię przez to, co działa najlepiej dla twojej skóry, ale Dr Callie Папантониу z zaawansowanym dermatologii PC zakłada: złuszczający do mycia z glikolowego lub kwasu salicylowego
benzoilu nadtlenku umyć (na przemian z innym detergentem)
serum z peptydami witamina c do zwalczania stanów gorączkowych
krem lub serum zawiera retinol, aby zapobiec zatkane pory i zaskórniki (do stosowania przed snem)
nie zaskórników, nawilżający krem z filtrem przeciwsłonecznym, jak Cerave balsamLeniwa dziewczyna rada: zachować twarz serwetki i dodatkowej słuchawki leczenia w nocy w szufladzie szafki. Tak więc, jeśli wrócisz do domu bardzo późno i nie chce iść całą drogę do zlewu, można nadal trzymać się swojego planu pielęgnacji skóry.

Przegap cukier

Smutne, ale prawdziwe: wszelkie produkty, które powodują wzrost insuliny może prowadzić do stanu zapalnego i zaostrzenie trądziku, wyjaśnia dr Папантониу. Аим dla skóry diety warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste, i dużo wody, aby utrzymać gaśnie. Wskazówka: spróbuj pić mięty herbaty. Według dr Carl Thornfeldt, dermatolog i założyciel pielęgnacji skóry Epionce, ma dwie filiżanki dziennie może zmniejszyć trądzik na 25%!

Zmieniać Poszewki

Umyte prześcieradła i Poszewki prowadzić do zanieczyszczenia krzyżowego, który prowadzi do powstawania trądziku, w Taba. Celem jest, aby umyć pościel raz lub dwa razy w tygodniu, aby zapobiec bakterie od tworzenia i wpływa na skórę, mówi dr . Jeśli to za dużo, przynajmniej staramy się prać Poszewki razy w tygodniu, więc to, gdzie twoja osoba ograniczona w czasie drzemki (i marzenia o nieskazitelnej skórze).

Zawsze sprzątać post-siłownię lub SportZawsze sprzątać post-siłownię lub Sport

„Po pocenie się, natychmiast użyć peeling do mycia twarzy pomoże utrzymać twój pory oczyścić i usunąć nadmiar ropy” – mówi dr Zane system obagi ZO zdrowie skóry. Dr Папантониу zaleca również, aby utrzymać szybkie Neutorogena wyczyścić klocki w swojej torbie lub szafki. Pozwoli to usunąć wszelkie pozostałości brudu w leczeniu skóry z trądzikiem-walczy kwas salicylowy.

Spokojnie na swój iPhone

Pomyśl, ile razy dziennie można dotknąć twojego telefonu! Ta sprawa staje się dość pokraczny. Aby pozostać w niebo, czyste ekranie codziennie z alkoholem. I, gdy to możliwe, Dr Папантониу zaleca opcję głośnik lub słuchawki, tak, że twój telefon nie zatrzymuje się na twarzy, jak często.

Towar uzdrawiania + ukryć uchwyt w szafce

Jeśli w południe pryszcz wyskoczy, przesuń go korektor jest ładowany z wad-nieśmiały składniki. W ten sposób można pokryć ją i obchodzić się z nią w jeden krok. ZO Offects zdrowie skóry właściwej & ukryć trądzik Korektor pióro zrobi trick.Towar uzdrawiania + ukryć uchwyt w szafce

Ręce Precz!

„Staraj się nie dotykać twarzy, oprzeć się na ręce, lub odebrać w dowolnym зиц” – mówi dr Thornfeldt. „To może dodać bakterie na skórze, które mogą nasilać trądzik”. I na wszelki wypadek zapisać niektóre антибактер żel w torebce i stosować kilka razy dziennie, aby zachować czyste ręce w przypadku, gdy w końcu dotykać twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *